ERISIM Ana Sayfa ETA SQL Hizmetlerimiz Projeler Hakkımızda İletişim
Geliştirdiğimiz Projeler

erisim_bilgisayar_projeleri Dijital Planet eFatura Yedekleme Sistemi ve ETA SQL Şubeli eFatura Aktarım Aracı
eFatura Aktarım Aracı, ETA SQL'in şubeli çalışamamasından dolayı bu açığı kapatmak adına geliştirdiğimiz bir uygulamadır. Ekstra olarak da sisteme eFatura yedekleme sistemi entegre edilmiştir. Detay için Tıklayınız

ETA SQL Mobil
ETA SQL Mobil, yine ETA SQL için geliştirilmiş ETA Websis'in webservisleri aracılığı ile haberleşen android tabanlı bir uygulamadır. Saha personeli için tasarlanmış bir uygulamadır. (Sıcak satış / Soğuk satış). Detay için tıklayınız

ETA SQL Ford ISIS/BSS Entegrasyonu
Kullanıcı görevini gören geliştirdiğimiz Emulator(kullanıcı simule eden) yazılımı desteği ile, üretilmiş servis faturalarının Ford sisteminden Eta Ticari sistemine aktarımı sağlanmıştır.

ETA SQL Fiat BOS Entegrasyonu
Fiat Grubu Bayi Otomasyon Sisteminden(BOS) oluşturulmuş verilerin Eta Ticari sistemine, muhasebe entegrasyonunu destekleyecek bir şekilde; şube bazlı Cari ve Stok/Hizmet gruplama yöntemiyle aktarımı. Fiat sisteminin web servis eksikliğinin olması nedeniyle kendimizin geliştirdiğimiz emulator yazılımı(kullanıcı simule eden) kullanarak aktarımların gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

ETA SQL Renault ZUGO Entegrasyonu
Renault-Mais servislerinde üretilen tüm hareketlerin Eta Ticari sistemine aktarılması ve istenirse muhasebe entegrasyonlarının yapılmasını sağlar.

ETA SQL Otokoç Obisrac Entegrasyonu
Hem Avis hem de Budget için ayrıştırmalı özel kod ve cari gruplamalı aktarım aracı geliştirilerek Eta Ticari sistemine aktarım yapılmaktadır.

ETA SQL Hilton Entegrasyonu
Hilton Oteller bünyesinde oluşturulmuş muhasebe hareketlerinin Eta Muhasebe yazılımına entegrasyonu hedeflenmiştir. Bu yapıda ayrıştırılabilir bir muhasebe için iki ayrı muhasebe sisteminin(firma+hilton) tek bir omurgaya taşınması ve bu omurga üzerinden her bir firma bilgilerinin ayrıştırılabilmesi(fiş, mizan ve defterler yönü ile).

ETA SQL İdeasoft e-Ticaret Entegrasyonu
Ideasoft e-ticaret sitesini kullanan müşteriler için e-ticaret sitelerine düşen sipariş, faturalama ve ödeme bilgilerinin Eta Ticari sistemine aktarımı. İdeasoft sisteminin web servisi kullanılarak bu aktarım gerçekleştirilmektedir.

ETA SQL Beko/Arçelik Asist Entegrasyonu
Asist(Arçelik) sisteminde gerçekleştirilmiş faturaların web servis aracılığı ile Eta Ticari sistemine aktarılmasıdır.

ETA SQL Sigorta Entegrasyonları
Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Güneş Sigorta, Anadolu Sigorta tarafında üretilen poliçelerin Eta’ya aktarılmasıdır.

ETA SQL Hyundai DMS Entegrasyonu
Bu çalışmada, Hyundai DMS yapısı üzerinde üretilen satış,servis, kampanya ve diğer faturaların web servisler üzerinden Eta Ticari sistemine aktarılmasıdır.

ETA SQL için ihtiyaç duyduğunuz tüm entegrasyonları yapabiliriz...